Výklopná vrata Alurol

Řešíte-li montáž nových či výměnu starých vrat v řadových garážích nebo nevytápěné garáži, zvolte cenově dostupná výklopná vrata a nebudete litovat. Jedná se o nezateplená, případně zateplená vrata, která se zasouvají celá pod strop garáže.

Možnosti výklopných vrat

Křídla výklopných vrat z ocelového plechu se vyrábějí v několika základních barvách RAL 9016; 9006; 7035; 7016; 6005; 8014; 8017 a v imitacích dřeva zlatý dub nebo ořech. Pro milovníky dřeva má společnost ALUROL připravenou zajímavou variantu – rám pro vlastní výplň. Celkové ladění výklopných vrat (motiv, barva dřeva) potom záleží pouze na Vaší fantazii. Další možností jsou výklopná vrata s integrovanými dveřmi.

Způsoby ovládání výklopných vrat

Pro méně náročného zákazníka je určeno ruční ovládání vrat, ale mnozí jistě ocení nabídku výklopných vrat s elektrickým pohonem a vysílačem. V každém případě Vás však potěší jednoduchost a praktičnost našich garážových vrat spojená s vysokou kvalitou a rozumnou cenou. Tak proč si s výklopnými vraty firmy ALUROL neudělat život příjemnějším? další..