Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Velmi praktické a poslední dobou čím dál populárnější jsou sítě proti hmyzu. Není divu – nemusíte se o ně téměř starat, v okně mohou být po celý rok, aniž byste o nich věděli. Nijak neomezují otevírání ani zavírání oken a večer budete moc svítit a větrat zcela bez obav z otravného hmyzu. Protihmyzové sítě slouží jako zábranné zařízení, chránící interiéry před obtížným létajícím hmyzem. Uplatnění naleznou v obytných, rekreačních, administrativních a hospodářských provozech, jsou průhledné a příjemně rozptylují sluneční světlo.
Nabízíme komplexní řešení pro každé okno a dveře od. Sítě se vyrábí na míru přesně podle přání zákazníka a tím zabrání vniku hmyzu. Ve standardním provedení dodáváme sítě v  bílé barvě. Ostatní barvy jsou též k dodání dle vzorníku RAL. Dodáváme také sítě potažené fóliemi renolit dle vzorníku. Tyto sítě dokonale splynou s rámem Vašich oken.
Síť „P“ – Profil bez lemu

 

Rám je v rozích spojen plastovými rohy. Síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Nejpoužívanější způsob montáže je pomocí plastových obrtlíků nebo plechových ´´Z´´ plíšků . Montáž sítě je velice jednoduchá a lze provést i z interiéru.
Síť „PL“ – Profil s lemem
Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Rám je spojen vnitřními plastovými rohy, které zaručí dokonalý design. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Montáž sítě je možno provádět z interiéru za pomoci plastových (popř. plechových) otočných háčků.