Sekční vrata Alurol

Od privátních sekčních vrat se liší především svými rozměry, četností užívání a praktickými doplňky (např. integrované vstupní dveře nebo prosvětlení).

Jedná se o nejrozšířenější model vrat používaný v průmyslových areálech, hasičských zbrojnicích nebo zemědělských družstvech.

Popis průmyslových vrat

Nemáme ambice nabízet vrata do Vesmírného střediska Johna F. Kennedyho na mysu Canaveral na Floridě, neúčastníme se výběrových řízení na dodávky desítek průmyslových vrat do logistických nebo distribučních center, ba ani neprahneme po zakázkách pro výrobní haly největších evropských automobilek. Důvod je jednoduchý. I sebelepší výrobek může nechat svého majitele na holičkách a potřebuje občas servisní zásah, který by měl být kvalitní (to umíme), profesionální (takoví jsme) a rychlý. Proto upřímně nabízíme naše služby zákazníkům zejména v našem regionu. Jedná se především o průmyslové haly, sbory dobrovolných hasičů, zemědělská družstva nebo třeba autoservisy.

Nejvíce jsou používána vrata, která zajíždějí pod strop hal, ovšem umíme i tzv. šikmé kování, kdy dráha kopíruje šikmý strop, nebo zvýšené kování, při kterém se vrata pohybují i několik metrů podél nadpraží a teprve poté zajíždějí těsně pod strop. V poslední době si nachází cestu mezi zákazníky i provedení skládacích vrat. Používá se všude tam, kde nelze umístit konstrukci vedení uvnitř objektu. další..